Історична довідка

Заснування Краснопільської сільської бібліотеки сягає в далекі 20-ті роки минулого століття, коли краснопільчанин Кирило Громовий привіз книги з імперіалістичної війни. Це були книги на слов’янській мові, церковні. Він давав їх тим, хто умів читати.
У1926-1928 роках, коли почалася колективізація, на території нашого села було створено три колгоспи, і в кожному була своя хата-читальня. У1930 році всі колгоспи було об’єднано в один, і книги з хат-читалень звезені в одну. Так, в 1930 році було створено сільську бібліотеку, яка діє до сьОГОДНІШНЬОГО дня.

У нашому розумінні бібліотека – це установа, яка забезпечує людей інформацією, знаннями та підтримує їх у пошуках мудрості. А книги були, є і будуть серцем бібліотеки.
Приміщення бібліотеки знаходиться на другому поверсі Будинку культури. При вході є вивіска, розпорядок роботи бібліотеки, узгоджений на виконкомі сільської Ради. В бібліотеці оформлений «Бібліотечний інформатор) – із розпорядком роботи, планом на місяць, правилами користування бібліотекою. Оформлено читальний зал книжковими виставками, зберігаються періодичні видання.
Також на стенді «Бібліографічний інформатор» є «Книга відгуків читачів та пропозицій», де користувачі висловлюють свою думку щодо роботи бібліотеки.
За три останні роки в бібліотеку потроху почала надходити нова література.
Це книги художнього змісту, історична та краєзнавча література. Велику роль в обслуговуванні читачів займають періодичні видання. Дякуючи ТОВ «Зернопродукт» та сільській Раді, бібліотека кожного року має підписку на періодичні видання.

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Коментарі не дозволені.